İş yerinde dekorasyon önemli… 3M™ yüzey kaplama teknolojileriyle işinize prestij, çalışma ortamımıza değer katabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz renk, doku ve desenle… Ne de olsa çalışma ortamına yatırım, işe yatırımdır değil mi?

Ahşap, metal ya da doğal taş… Tercihiniz hangisi olursa olsun 3M™ DI-NOC KAPLAMALARI’YLA ofisten mağazaya, hotelden restaurant, klinikten okul ve  residence gibi ticari alanlarda düşlediğiniz şıklık ve zarafeti kolayca yakalayabilirsiniz.

hastahane

Çalışma ortamlarına giren güneş ışığını kontrol altında tutarken, özel hayatı ve mekan mahremiyetini de koruyabilen işleve sahip 3M™ FASARA™ FİLMLERİ, yer verildiği dekorasyonda oldukça şık, estetik ve efektif sonuçlar verir.

plazalar

Mor ötesi ışınları engelleyici işleve sahip 3M™ DİCHROİC FİLMLER, uygulanan camın renginin farklı bakış açılarına ve ışığın durumuna göre değişmesini sağlayarak çalışma alanının dekorasyonuna sıradışı bir yorum ve dokunuş katar.

avm

Elektronik kesim teknolojisiyle kompleks tasarım ve yazılar elde etmeyi sağlayan 3M™ CRYSTAL CAM FİLMLERİ, yarı saydam vinil malzemesi sayesinde çalışma ortamına giren ışığın kontrolünü sağlarken, özel hayat ve mekan mahremiyetini korur.

plazalar